SMS Platba
Inzercia
Pošli kvety
Môj Osud
Pohľadnice
Na Chatu
Vtipy
Služba NAJ.sk ukončí svoju prevádzku k 30. aprílu 2015. Uložte si prosím vaše štatistiky návštevnosti.

Ako začať merať návštevnosť webu

Merať návštevnosť a aktivitu návštevníkov na vašom webe je veľmi jednoduché - stačí web zaregistrovať. Celý proces registrácie je možné zhrnúť do nasledovných krokov:

1. Zaregistrujte sa do NAJ.sk a vytvorte si svoje konto.
Kliknite na odkaz Zaregistrujte sa. Vyberte si typ registrácie. Ak ste právnická osoba, alebo živnostník, registrujte sa ako "právnická osoba". V prípade, že budete mať v budúcnosti záujem o platené služby, na registračné údaje vám bude vystavený daňový doklad. Pokiaľ už naše služby využívate, prihláste sa existujúcim menom a heslom - zakladanie používateľského účtu vynechajte. Pozn. Ak ste už zaregistrovaný na PREDAJ.sk, POHLADNICE.sk, NAKUP.sk, SPORTOVE.sk, nemusíte sa registrovať.
2. Zaregistrujte si váš web do monitoringu
Ak ste sa už úspešne zaregistrovali, prihláste sa svojimi používateľskými údajmi do NAJ.sk (menom a heslom) a v hornom menu kliknite na položku "Pridať web stránku".
3. Odsúhlaste Pravidlá používania
Starostlivo si prečítajte Pravidlá používania systému NAJ.sk a vyjadrite svoj súhlas s nimi.
4. Zadajte údaje o webe
Po odsúhlasení Pravidiel používania NAJ.sk, vyplňte podľa pokynov na obrazovke údaje o vašom webe, ktorého návštevnosť chcete merať.
5. Vložte merací kód do stránok vášho webu
Posledným nutným krokom je vloženie meracieho kódu do stránok vašej webovej prezentácie. Monitoring návštevnosti je aktívny ihneď po správnom vložení kódu a za maximálne 60 minút už môžete sledovať prvé výsledky merania. Za dva až tri pracové dni obdržíte e-mailom potvrdenie o zaradení do katalógu (do tej doby bude funkčný monitoring návštevnosti, ale web nebude figurovat v rebríčkoch ani katalógu).
6. Získajte maximum informácii
Pokiaľ chcete využívať NAJ.sk skutočne naplno a získať množstvo užitočných údajov o návštevnosti a návštevníkoch nad rámec základnej verzie, odporúčame vám zvoliť si niektorý z našich profesionálnych tarifov. S výberom vhodného vám rádi poradíme - k dispozici je vám náš kontaktný formulár.

NAJ.sk, monitoring návštevnosti
Copyright © 1998 Internet Info, s.r.o, ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Kontakt | Reklama