SMS Platba
Inzercia
Pošli kvety
Môj Osud
Pohľadnice
Na Chatu
Vtipy

Aký tarif zvoliť?

Pokiaľ neberieme do úvahy tarif Lite, ktorý je ponúkaný zadarmo do 200 000 zobrazených stránok mesačne a hodí sa predovšetkým pre osobné stránky alebo nekomerčné prezentácie, ponúka NAJ.sk ďalšie dva tarify, ktoré sa líšia šírkou poskytovaných služieb.

Tarif Profi

Je určený predovšetkým prevádzkovateľom malých a stredných webov. Za cenu prijateľnú pre každého poskytuje vyčerpávajúce informácie o návštevnosti a návštevníkoch internetových stránok.

Každý, kto to myslí s prezentáciou na Internete vážne, by mal sledovať denne štatistiky návštevnosti svojich webových stránok práve na NAJ.sk. Profi je zdrojom cenných informácií o chovaní a technickom vybavení návštevníkov www stránok. Na základe takto získaných informácií sa veľmi jednoducho prispôsobuje obsah stránok i jeho štruktúra požiadavkám návštevníkov a tým prínos prevádzkovateľa webovej prezentácie je maximalizovaný.

Podrobná tabuľka funkcií a cenník tarifu Profi · Ukážka funkcií · Objednať tarif Profi

Tarif Platinum

Je určený prevádzkovateľom veľkých a rozsiahlych webov, on-line obchodov a prevádzkovateľom internetových aplikácií, pri ktorých je nevyhnutné poznať presné zloženie návštevníkov a spôsoby ich chovania na webe.

Každá firma, ktorá na Internete realizuje svoj biznis a chce byť úspešná, by mala denne starostlivo sledovať a vyhodnocovať svoje webové stránky a pružne reagovať na potreby súčasných i potenciálnych zákazníkov. V NAJ.sk Platinum získate silný nástroj, vďaka ktorému odhalíte aj tie najmenšie detaily o návštevnosti a návštevníkoch Vášho webu a budete schopný okamžite prispôsobovať prezentáciu požiadavkám používateľov a tým maximalizovať ich prínos pre Váš biznis.

Podrobná tabuľka funkcií a cenník tarifu Platinum · Ukážka funkcií · Objednať tarif Platinum

Pre neskoršie prečítanie alebo tlač sme pripravili informačný materiál o NAJ.sk vo formáte PDF (veľkosť 218 kB). Pokiaľ nemáte Adobe Acrobat Reader pre prácu s PDF, stiahnite si ho zadarmo na Adobe.
Taktiež si môžete stiahnúť interaktívnu prezentáciu pre Microsoft PowerPoint.

NAJ.sk, monitoring návštevnosti
Copyright © 1998 Internet Info, s.r.o, ELET, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Kontakt | Reklama